O nas

Nasza placówka mieści się przy ulicy Klonowica 17 c w Krakowie (Wola Duchacka). Mamy do dyspozycji własny ogród. Podstawą naszej działalności jest praca w małej grupie dzieci, co pozwala na utrzymanie rodzinnej atmosfery. Poza realizacją podstawy programowej i czasem na zabawę, nasi wychowankowie, pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli, korzystają z dodatkowych zajęć, takich jak:

o nas

• język angielski
  • rytmika
  • tańce
  • gimnastyka korekcyjno-rozwojowa
  •  religia

Godziny pracy:

Klonowica 17 c: poniedziałek – piątek od 7.00 do 17:00

Opłaty za pobyt dziecka w naszym przedszkolu kształtują się następująco:
Koszt pobytu dziecka jest taki sam, jak w przedszkolach samorządowych: do godziny 13.00 jest bezpłatny, a po 13.00 złotówka za każdą rozpoczętą godzinę. Kosztem pozostaje wyżywienie, które wynosi 12,50 złotych dziennie. W jego skład wchodzi: śniadanie, drugie śniadanie,  dwudaniowy obiad oraz podwieczorek. Czterokrotnie w ciągu dnia dzieci otrzymują również napoje.

W ciągu całego roku przedszkolnego zapewniamy dzieciom wiele atrakcji takich jak: konkursy, zabawy okolicznościowe, pikniki, wycieczki, wizyty teatrzyków i lekcje dydaktyczne. Także nasi wychowankowie często sami są głównymi aktorami przedstawień.

o naso naso naso naso naso nas